• نبینیم ناخوشی‌تان را

  حضرت آقا مراقب خودتان باشید. ما تنها شما را داریم. دلمان هم به شما خوش است. دلمان را به لرزه نیندازید. دلگرمی ما هستید شما. نبینیم ناخوشی تان را. خم ابروی شما برای ما شیرین‌تر و با حلاوت‌تر است. اما ناخوشی‌تان دردی است که زخمه بر دل می‌زند.

 • آخرین خبرها و دیدارها را در این زمینه بخوانید+ تازه ترین عکس‌ ها

  رئیس جمهور:حال عمومی رهبر معظم انقلاب بسیار خوب است

  ساعتی پس از عمل جراحی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب حاضر شد و از ایشان عیادت کرد.

 • مصاحبه حضرت آیت الله خامنه‌ای پیش از عزیمت به بیمارستان؛

  رهبر معظم انقلاب صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفتند + فیلم

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه‌ عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی، در پاسخ به واحد مرکزی خبر گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار کارگزاران حج تاکید کردند:

  شکست رژیم صهیونیستی،نمونه بارز دست برتر مسلمانان در مسئله فلسطین

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار دست اندرکاران حج امسال، حج را یک فرصت بزرگ برای بهره مندی امت اسلامی از الطاف معنوی سرزمین وحی و استحکام ارتباط خود با خدا و همچنین بحث و تبادل نظر با یکدیگر برای برطرف کردن مشکلات دنیای اسلام برشمردند و تأکید کردند: امروز یکی از مهمترین مسائل جهان اسلام، تلاش گسترده قدرتهای بزرگ و عوامل آنها برای ایجاد اختلاف میان امت اسلامی است که باید با بهره گیری از فرصت کم نظیر حج، در جهت ایجاد اتحاد و تفاهم و برطرف کردن عوامل اختلاف و سوءظن ها اقدام کرد.

 • 15 توصیه مهم رهبر انقلاب به دولت

  دولت از حاشیه سازی ها بپرهیزد

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، ایجاد آرامش روحی و روانی در جامعه، کنترل تورم، تثبیت قیمت ارز و اجرای طرح نظام سلامت را از اقدامات با ارزش و خوب دولت یازدهم در یکسال گذشته برشمردند و همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت گیری و روحیه انقلابی، تکیه بر ظرفیت ها و تولید داخلی، اجرای دقیق سیاستهای اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی در روستاها، جدی گرفتن ادامه رشد علمی و تقویت شرکتهای دانش بنیان، موضع گیری صریح در قبال مسائل منطقه و جهانی بویژه دخالتهای امریکا، حفظ انسجام درونی دولت، رعایت خطوط قرمز و فاصله گذاریها بویژه در موضوع فتنه سال 88، و سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه، توصیه کردند.

  • رهبری
 • رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی 10 هزار شهید اصناف کشور:

  برگزاری کنگره شهدای اصناف به احیای نام این آبرومندان انقلاب کمک خواهد کرد

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی ده هزار شهید اصناف و بازار کشور که در تاریخ 1393/3/26برگزار شده بود صبح امروز در نشستی که به همین منظور در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد، منتشر گردید.

 • با حکم رهبر معظم انقلاب

  ریاست آیت الله آملی لاریجانی در قوه قضائیه تمدید شد

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای اصل صد و پنجاه و هفت قانون اساسی، با صدور حکمی آیت الله حاج شیخ صادق آملی لاریجانی را برای یک دوره دیگر، به ریاست قوه قضائیه منصوب کردند.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار وزیر خارجه و سفیران کشورمان تأکید کردند

  تعامل با همه دنیا به استثنای رژیم صهیونیستی و امریکا

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر امور خارجه، سفیران و مسئولان نمایندگیهای ایران در خارج از کشور، دستگاه دیپلماسی کشور را مدافعان خط مقدم دفاع از اهداف، منافع ملی و سرمایه ملی ایرانیان خواندند و ضمن تبیین ویژگی های دیپلماسی ایرانی و ضرورت دیپلماسی فعال و هوشمند در دوران بسیار مهم گذر به نظم جدید جهانی سخنان مهمی را در بی فایده بودن تعامل با امریکا بیان کردند.

 • سند ساواک در مورد رهبر معظم انقلاب

  شهید بهشتی:آقای خامنه‌ای در آینده یکی از علمای با نفوذو موجه ملی خواهد شد

  در یکی از پرونده های آیت الله بهشتی که در ساواک موجود بود، سندی به چشم می خورد مبتنی بر اظهار نظر شهید بهشتی در مورد آیت الله خامنه ای که از ایشان به عنوان یک روحانی موجه ملی نام برده شده است. در متن سند که مربوط به سال 52 است می خوانید:

 • رهبر معظم انقلاب:

  دولت‌های اسلامی با حامیان صهیونیست‌ها برخورد سیاسی-اقتصادی کنند

  رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز همچنین در دیدار صدها نفر از مسئولان و قشرهای مختلف مردم و سفیران و کارداران کشورهای اسلامی در ایران، همه مسلمانان را به یاری مظلومان فلسطین فراخواندند و تأکید کردند: جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه توان خود برای تأمین نیازهای مردم غزه استفاده کند و ضمن مقابله با جنایات بی شرمانه صهیونیستها، از حامیان آنها بویژه امریکا و انگلیس، تنفر و برائت جوید.