• بهایی شیعه شده:

  مخفیانه حرف‌های مقام معظم رهبری را می‌شنیدم

  ایمان شجاعی، بهایی شیعه شده گفت: در خانواده‌های بهایی اجازه گوش دادن به صحبت‌های رهبر شیعیان را نمی‌دهند به همین دلیل من مخفیانه پای صحبت‌های رهبر می‌نشستم و به همین دلیل یک سری سؤالات برایم پیش آمد که مرا نسبت به بهائیت مردد می کرد.

 • (فیلم)

  مستند موج تفرقه

  شبکه های ماهواره ای تفرقه، مانند قارچ در حال گسترش هستند. این شبکه ها علنا توهین به مقدسات مسلمانان و ایجاد دشمنی میان مذاهب را در دستور کار خود قرار دادند.

 • آیا عالمان اهل تسنن هم تبرک را بدعت‌ می‌دانند

  تبرک از دیدگاه وهابی​ها، اهل سنت و شیعیان

  برخلاف وهابیان که تبرک را بدعت‌ و حرام می‌دانند، علما و فقیهان اهل سنت، میان جواز و استحباب و کراهت تبرک به قبر رسول خدا (ص) اختلاف نظر دارند. حکم به کراهت نیز شاید به علت ترس از منافات آن رفتار با ادب‌ورزی در حق پیامبر باشد. احمد بن حنبل‌ تبرک‌ به منبر و قبر پیامبر(ص) و بوسیدن آنرا مجاز می‌داند.

 • تهاجم وهابیت به 4 اصل تشیع

  حجت الاسلام و المسلمین علیرضا جوادی در برنامه شب آسمانی گفت: در مدارک معتبر اهل سنت نیز علائم ظهور امام زمان(عج) بیان شده و حتی نام مهدی(عج) بارها و به فراوانی در احادیث سنی تصریح شده است.

 • علی اکبر(ع) راوی حدیث امیرالمؤمنین(ع)

  در «زیارت ناحیه مقدّسه»، در بیان اوصاف و مقام والای علی اکبر(ع) چنین آمده است: «سلام بر تو ای نخستین کُشته از تبار بهترین بازمانده از نسلِ ابراهیم خلیل. درود خدا بر تو و بر پدرت، آنگاه که درباره ات فرمود: «پسرم، خداوند بکُشد آن گروهی را که تو را کُشتند؛ چه جرأتی بر خدای مهربان و چه جسارتی در هتکِ حرمت پیامبر اکرم(ص) کردند. پس از تو، خاک بر سرِ دنیا.»

 • (قسمت اول)

  فیلم مستند مدعیان دروغین پیامبری

  قسمت اول مجموعه مستند «دکان‌های کاغذی» با موضوع گفت‌وگو با مدعیان دروغین پیامبری از شبکه اول سیما پخش شد.در این مجموعه بخش هایی از سخنان چندین زن و مرد که ادعای خدایی، پیامبری و یا امام زمان دارند پخش و با فریب خوردگان و مریدان این مدعیان دروغین نیز گفت وگو می شود.

 • استنباط آیت‌الله جوادی آملی از حدیث امام رضا(ع)

  امام رضا(ع) پیوسته با قرآن مأنوس بود و در آیات آن تدبر می‌کرد. آن حضرت روایت ارزشمندی درباره تحریف‌ناپذیری قرآن کریم دارند که منبع و مستند مفسران از جمله آیت‌الله جوادی آملی برای اثبات عدم تحریف قرآن از آن استفاده می کنند.

 • آیت‌الله علوی گرگانی:

  توفان تهران هشداری بود برای اینکه در ملک خداوند گناه نکنیم

  آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید با اشاره به باد و توفان شدید دیروز در تهران گفت: حادثه روز گذشته هشداری برای همه افراد بود که صاحب اصلی این کشور خداوند است و نباید در ملک خداوند گناه کنیم و صبر خداوند تاکنون نشان از رحمانیت اوست.

 • مروری بر مهم‌ترین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

  مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران از روز دوشنبه با حضور نمایندگان ۶۵ کشور دنیا در حال برگزاری است و این مسابقات که امسال شاهد برپایی سی و یکمین دوره آن هستیم، به عنوان یکی از بهترین و مهم‌ترین مسابقات و رویدادهای قرآنی جهان اسلام مطرح است که در کنار سایر مسابقات دیگر کشورها همه ساله برگزار می‌شود.

 • مروری بر بیانات رهبر معظم انقلاب

  حفظ قرآن باید از کودکی شروع شود

  مسابقات و این جلسات بهانه است برای مطرح شدن قرآن و نزدیک شدن به حقیقت قرآن و روح قرآن. تلاوت هم یک وسیله‌ای است برای رسیدن به حقیقت قرآن، فراگرفتن معارف قرآن، شکل دادن به زندگی فردی و اجتماعی در سایه‌ قرآن؛ هدف اینهاست.

 • چهره امام سجاد(ع) در میان عوام دچار تحریف است

  انسانی مافوق، نه مافوق انسان

  سایه‌های تحریف در باب یک امام می‌تواند ویژگی سرمشق بودن را از ایشان دور کند و همین امر موجب عدم کوشش برای شناخت امام و محروم ماندن انسان‌ها از آگاهی لذت‌بخش و بیشتر دانستن درباره ائمه شود.

 • قرآن دارای بهترین موسیقی است

  این روزها به عنوان حافظ کل قرآن کریم و نماینده ایران در سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن، شاهد حضورش هستیم و چهره‌اش با پخش زنده مسابقات از شبکه‌های مختلف صدا و سیما برای ما بیشتر آشنا شده است.

 • آرامش روحی در موفقیت قاری بسیار موثر است

  می‌گوید در مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی، سیاسی‌کاری کردند تا من اول نشوم و حقم را ضایع کردند. از 9 سالگی تا امروز که قرار است در مهم‌ترین رویداد جهانی قرآن قرائت داشته باشد، تجربه‌اندوزی کرده است. صحبت از جعفر فردی است، نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم که علاقه‌مند به ورزش کشتی هم هست.