• جام جم آنلاین گزارش می دهد

  متفاوت ترین خدمت رایگان برای زائران اربعین + عکس

  شاید عجیب باشد ، اما حقیقت دارد؛ پیامی که در این چند روز در فضای مجازی و کانال های تلگرامی مبنی بر بازدید رایگان خودروی زوار اربعین دریکی از تعمیرگاه های تهران دست به دست می شود عین حقیقت است. بهانه ای که باعث می شود با محمدرضا صمدزادگان مسئول این تعمیرگاه که حالا عضو پویش مردمی خدمت به زوار اربعین شده است تماس بگیریم و با او از طرحی بگوییم که نامش را در دنیای مجازی سر زبان ها انداخته .

 • گفت و گوی جام جم آنلاین با اعضای گروه دختران جهادی حنیفا

  دختران آتش به اختیار

  تا حالا فرشته دیده‌اید؟ با فرشته‌ها حرف زده اید؟! در ‌رؤیا نه، همین جا روی زمین در دنیای واقعی، بین بقیه آدم‌ها؟! ما دیروز چند تا فرشته دیدیم. فرشته‌ها بال نداشتند، مثل من و شما روی زمین راه می رفتند ، اسم های عجیب و غریب نداشتند ، یکی نسترن بود یکی ناهید، یکی ریحانه ....فرشته ها همگی عضو یک گروه جهادی بودند، گروه جهادی دختران حنیفا؛ دختران آتش به اختیاری که سرشان درد می کند برای برداشتن یک قدم خیر.

 • عذرخواهی رسمی قرائتی از آقای دوربینی + عکس

  حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، با انتشار متنی در صفحه های رسمی خود در شبکه های اجتماعی از آقای دوربینی (حسین نمازی) به طور رسمی عذرخواهی کرد. او همچنین در گفت و گویی نیز به طور مفصل در رابطه با این موضوع سخن گفته است.

 • گفتگوی جام جم آنلاین با مدافع حرم BMW سوار

  مردم می پرسند چقدر گرفتی رفتی سوریه؟ / چهار ماهه بودم پدرم شهید شد

  سر وقت آمد برای مصاحبه، ساده و بی تکلف حرف زد ، عصبانی شد، گلایه کرد، گریه کرد و رفت. یکی از روزهای نه چندان سرد پاییز، حمید شیرمحمدی جانباز مدافع حرم کشورمان با بی ام دبلیوی کروک 325 اش مهمان ما شد.

 • فرش‌های ۱۰۰ ساله این مسجد را کجا برده‌اند؟

  انگار موضوع غیب شدن ناگهانی اشیای تاریخی از موزه‌ها و مساجد و بناهای تاریخی در حال تبدیل به روندی عادی است که صدای آن هر روز از یک گوشه کشور به گوش می‌رسد؛ دیروز مفقود شدن فرش جهیزیه پروین از موزه تبریز و امروز غیب شدن فرش‌های قدمت‌دار از مسجد جامع سنندج.

 • حمایت از کودکان بی پناه

  اولین مرحله از اعزام نیروهای داوطلب دانش‌آموزی و دانشجویی در جهت بازسازی و نوسازی روستاها در راستای حمایت از کودکان بی‌پناه روستای پایین دره از بخش کوهسرخ شهرستان کاشمر با حمایت خیرین و نیکوکاران و حامیان کودکان بی پناه انجام شد.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  گزارشی از هیئت عزاداری نابینایان + عکس

  یکی از هیات‌هایی که در عین سادگی بسیار پر شور و خالصانه است، هیات نابینایان تهران است، هیاتی که درهایش به روی افراد نابینا باز است تا گرد هم جمع شوند و از عزاداری و مراسم ماه محرم، سهمی داشته باشند.

 • بازی، شادی ، زیارت

  متفاوت ترین شهربازی دنیا + عکس

  از باب‌الجواد که وارد حرم می‌شوی تعداد بچه‌هایی که در حال دویدن و شادی هستند بیشتر و بیشتر می‌شود، به سمت پارکینگ شماره یک که چشم می‌اندازی، از جست و خیز و صدای خنده و شادی بچه‌ها می‌فهمی که احتمالا باید خبری باشد...

 • دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت‌وگوی با جام‌جم آنلاین پاسخ داد

  زائران اربعین چقدر پول برای بلیت هوایی کنار بگذارند؟

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی نرخ بلیت رفت و برگشت سفرهای هوایی تهران نجف در ایام عزاداری اربعین حسینی (ع) را نفری یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد و درباره نرخ بلیت دیگر شهرها هم توضیح داد.