• معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز مهدویت مطرح کرد

  حمایت مالی قطر و امارات از جریان های انحرافی مهدوی

  معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت از تامین مالی برخی جریان های انحرافی در حوزه مهدویت توسط قطر و عربستان خبر داد و گفت: اگر مخاطب شاخص های اصیل را بداند در دام اینها نمی افتد.

 • جام جم آنلاین بررسی می کند

  پرونده یک سال حضور قرآنی ایران در مسابقات جهانی

  ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در زمینه های مختلفی از جمله مبارزه و مقاومت پرچمدار جهان اسلام بود، با همین رویکرد در فعالیت های فرهنگی از جمله تربیت و پرورش قاریان و حافظان کل قرآن کریم هم جهشی قابل توجه شکل گرفت.

 • پیشنهاد آیت‌الله جوادی آملی‌ به عوامل تولید یک سریال

  پیام سریال موسی کلیم الله باید چه باشد؟

  آیت الله جوادی آملی در دیدار عوامل سریال موسی کلیم الله گفت: وقتی حضرت موسی خواست بنی اسرائیل را علیه فرعون بشوراند، آنها به رهبر خود یعنی حضرت موسی(ع) گفتند تو با خدایت به سراغ فرعون برو و ما بعد خواهیم آمد! پیام سریال «موسی کلیم الله» باید این باشد که ملتی می تواند حافظ مرز و بوم خود باشد که رهبر خود را تنها نگذارد.

 • ارسال 500 اثر به بخش بین الملل دومین سوگواره عبرات؛

  ملیت های حاضر در سوگواره عبرات مشخص شدند

  مدیرکل فرهنگی جامعه المصطفی العالمیه تعداد آثار و ملیت های شرکت کننده در بخش بین الملل دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات را اعلام کرد.

 • اختصاصی جام جم آنلاین

  مهمترین ضرورت زندگی از نظر روانشاد دکتر علی شریعتمداری

  دکتر علی شریعتمداری (ره) چهره ماندگار علمی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی که دوشنبه این هفته درگذشت، سال ها پیش گفت و گویی مفصل با روزنامه جام جم انجام داده بود که بخشی از این گفت و گو را می توانید در تصویری که مشاهده می کنید،‌ بخوانید.

 • انتقادات آیت الله رئیسی از بی توجهی به فضای رسانه ای نوین

  به نام امام حسین(ع) شبکه تلویزیونی می زنند و قمه زنی ترویج می کنند

  همایش سراسری «روش‌های تبلیغ در فرهنگ رضوی» از سری برنامه های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)؛ با حضور و سخنرانی آیت ا...رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، حجت الاسلام خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و حجت السلام مرویان حسینی دبیر این همایش در مشهد برگزار شد.

 • درگذشت خادم نمونه فرهنگ رضوی در کشمیر

  حجت الاسلام و المسلمین سید «مقصود حسین رضوی» از علمای برجسته منطقه کشمیر و رییس حوزه علمیه امام رضا(ع) در این منطقه که در یازدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در سال 92 به دلیل خدمات ارزنده اش در عرصه فرهنگ رضوی به عنوان خادم نمونه فرهنگ رضوی انتخاب و تجلیل شد، به دلیل عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.

 • ضریح امام حسین(ع) تا 3 قرن آینده تغییر نمی‌کند

  معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات کربلا با بیان اینکه طرح تعویض ضریح امام حسین یکی از مهمترین کارهایی بود که انجام گرفت، گفت: این ضریح زیبا که به دست توانمند هنرمندان ساخته و نصب شده است تا ۳۰۰ سال عمر خواهد کرد و تغییری در آن پدید نمی‌آید.

 • گزارشی از یک سالن زیبایی متفاوت

  پاتوق مداحان معروف و ریش‌بازها

  اگر شما هم به اندازه‌ای که به اصلاح موی سرتان حساس هستید به اصلاح ریش و سیبل‌تان حساسید این گزارش را تا انتها بخوانید.

 • شهروند فرهنگی در ته صف!

  حلقه یک فرهنگ جامعه ما چه کسانی هستند؟ شاید جواب دادن این پرسش در نگاه نخست کاری آسان بیاید، اما کافی است یک بار دیگر این پرسش را عمیق تر بخوانیم و با بررسی همه جوانب و ابعاد جامعه امروز به آن پاسخ دهیم.