• یک ایرانی بر بام هنر بدلکاری جهان ایستاد +عکس

  طراح بدلکاری فیلم «به وقت شام» گفت: خوشبختانه توانستم مدرک دیپلم آکادمیک بدلکاری هالیوود را به دست بیاورم که افتخاری برای خودم و کشورم است. این مدرک در بدلکاری همچون دکترا در سایر رشته های علمی است. این آخرین مرحله و پله‌ای است که یک بدلکار می تواند طی کند و بالاتر از آن دیگر مدرکی برای بدلکاری در جهان وجود ندارد.

 • تعجب رسانه‌های قطری از سخنان شفر و برانکو

  روزنامه قطری با انتشار سخنان برانکو و شفر به نظر می‌رسد که از اطمینان این دو مربی برای صعود تیم هایش به دور بعد تعجب کرده‌اند و شاید هم اعتماد به نفس بالای دو مربی خارجی سرخ آبی‌ها باعث ترس رسانه‌های قطری شده است.

 • فرمانده ناجا مطرح کرد

  پیگیری بازگشت سرباز ربوده شده از طریق دستگاه دیپلماسی

  فرمانده ناجا از کشف حدود ۷ تن انواع مواد مخدر، مقادیر زیادی سلاح و تعدادی خودرو از قاچاقچیان در دو عملیات منسجم ماموران انتظامی استان سیستان و بلوچستان طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

 • گفت‌وگو با رشید کاکاوند، شاعر و مجری رادیو و تلویزیون

  با شعار «ازخودمان شروع کنیم» موافقم

  همصحبت شدن با شاعر و اهل فرهنگی که همشهری‌ات هم هست، اتفاق خوبی است. می‌توان با او از نیشابور صحبت کرد و پرسید آیا حال و هوای این شهر و شب‌ها و صبح‌هایش در شاعر شدن او نقشی داشته؟ بعد می‌توان با رشید کاکاوند که بیشتر مردم او را به عنوان مجری برنامه‌هایی مانند «رادیو شب» می‌شناسند، درباره حال خوب صحبت کرد و این‌که چگونه می‌توان از حال بد به حال خوب رسید.

 • گزارشی درباره زندانیانی که لاکچری زندگی می کنند

  لژنشینی در "بند" +فیلم

  در این گزارش خواهید دید در هزارتوی زندان های کشور چه می گذرد؟ از خرید و فروش تخت تا مواد و سیمکارت و حتی عطر های لاکچری!

 • قصاص؛ پایان جنایت در برج +عکس

  مرد میانسال که باجناق سابقش را در یکی از برج‌های سعادت‌آباد کشته و با تهدید همسر وی گریخته بود، دیروز در دادگاه ادعا کرد به خاطر توهم دست به این قتل زده است.

 • وکیل حمیدرضا در گفتگو با جام‌جم پیش‌بینی کرد

  دیه و زندان در انتظار خواننده رپ

  وکیل مدافع خواننده رپ، آخرین وضعیت وی را پس از آزادی تشریح کرد. حمیدرضا دیروز از زندان آزاد شد.

 • اعتراف مستاجر به قتل مقابل بازار روز

  مرد میانسال که به دلیل اختلاف حساب 164 میلیون تومانی، صاحب خانه‌اش را با شلیک گلوله کشته بود، یک هفته بعد از دستگیری اعتراف کرد. متهم امروز با انتقال به محل جنایت صحنه قتل را در حضور بازپرس و کارآگاهان بازسازی خواهد کرد.

 • جام‌جم از تعلل در پرداخت وام ازدواج 15 میلیونی گزارش می‌دهد

  وام ازدواج، گروگان بانک‌ها

  بانک‌ها دستور چهار ماه قبل رئیس‌جمهور رای افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان را اجرا نمی‌کنند. از 18 دی‌ماه سال گذشته که با دستور رئیس‌جمهور وام ازدواج از 10 میلیون به 15 میلیون تومان رسید تنها 40 هزار نفر از این تسهیلات بهره‌مند شدند و حدود 200 هزار نفر همچنان در صف قرار دارند.

 • گزارش جام‌جم از پول‌ هایی که در زندان برای داشتن زندگی بهتر خرج می‌شود

  لژنشین های در «بند»

  پشت دیوارهای بلند زندان، پشت آن درهای آهنی بزرگ که نفوذناپذیر به نظر می‌رسد، پشت این ساختمان‌ها که خفه‌اند و دلگیر و پُر یاس، یک عده دارند زندگی می‌کنند، به معنی واقعی، با تلفظ درستش،‌ حتی بریز و بپاش می‌کنند،‌ خوب می‌خورند، عالی می‌پوشند، خوب انعام می‌دهند، حتی خوب با پول، آدم می‌خرند.

 • مشکلی به نام مقاومت بانکی!

  وام ازدواج از 10 میلیون تومان به 15 میلیون تومان افزایش یافته، اما متاسفانه بانک‌ها در برابر پرداخت این وام مقاومت می‌کنند. این در حالی است که منابع قرض‌الحسنه‌ای که در اختیار بانک‌ها قرار دارد براحتی کفاف پرداخت‌های این بخش را پوشش می‌دهد.