• 0 0
  • 0

در پی جنایت و کشتار مردم مظلوم کابل در ماه مبارک رمضان

انجمن دوستی ایران و افغانستان بیانیه داد

پنج شنبه 11 خرداد 1396 ساعت 15:17
در پی جنایت و کشتار مردم مظلوم کابل در ماه مبارک رمضان انجمن دوستی ایران و افغانستان بیانیه ای صادر و این جنایت را محکوم کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، در این بیانیه آمده است:

إِنَّ اللَّـهَ عَزِیزٌ ذُو انتِقَامٍ.خبر و گزارش های منتشر از انفجار و کشتار در کابل عزیز و به خاک و خون کشیده شدن صدها نفر از مردم شریف، مومن و روزه دار این شهر ستم دیده موجب بهت و حیرت و اندوه بزرگی در دل جان هر انسان آزاده گردید.

در ادامه این بیانیه آمده است: به عهده گرفتن مسئولیت کشتار مردم بی دفاع و روزه دار آن هم در ماه مبارک رمضان توسط گروهی دژخیم و رسوا که با ادعای موهن خود در تلاش است از نام مقدس جهاد جنایات رذیلانه خود را توجیه نماید نه تنها با هیچ اصول اسلامی و دینی بلکه با هیچ منطق انسانی نیز سازگاری ندارد.

جنایت تکفیریها در حالی جان و نوامیس مردم بی گناه افغانستان اسلامی را هدف قرار داده که در دیگر کشورهای اسلامی، از جمله عراق، سوریه، یمن و ... نیز مرتکب جنایت فجیعی می شوند.

روزی نیست که عده زیادی از مسلمانان این کشورها به خاک و خون کشیده نشوند. قطعاً دست انتقام آن "ذوانتقام" روزی گریبان جنایت پیشه گان رو سیه را خواهد گرفت و چهره رسوای آنان را بر ملا خواهد ساخت. چرا که فَانتَقَمْنَا مِنَ الَّذِینَ أَجْرَمُوا ۖ وَکَانَ حَقًّا عَلَیْنَا نَصْرُ الْمُؤْمِنِینَ "و هنگامی که اندرزها سودی نکرد، از مجرمان انتقام گرفتیم و یاری مومنان همواره حقی است بر عهده ما"

انجمن دوستی ایران و افغانستان این مصیبت را به مردم صبور افغانستان بویژه بازماندگان این جنایت سبوحانه تسلیت عرض کرده و برای مجروحین و آسیب دیدگان این فاجعه سلامتی و شفاء مسئلت می نماید.

امید است ثمره خون های ریخته شده و آه و نفرین مردم مظلوم افغانستان نقاب از چهره واقعی و زشت و پلید تکفیر برکشیده و جنایت پیشه گان به سزای اعمال خود برسند.

صلح و آرامش به دور از سایه بیگانگان و قطع شدن دست شرارت پیشگان را برای افغانستان عزیز آرزومندیم.

انجمن دوستی ایران و افغانستان

به اشتراک گذاری
کد خبر : 2864497944065012537
لینک کوتاه :