نظرات شما ( 44 نظر )

امیدوارم تا پایان با هم بمانید
نکته اول: زندگی خصوصی تمامی افراد به خودشون مربوط است ولی برای بنده چند سوال و نکته پیش آمده است 1. زمانی که شما به بدنبال اقای رویگری به فرودگاه رفتین در بین راه از دوستتان که وظیفه میزبانی از ایشان را بر عهده داشتند درباره اقای رویگری و شغلشون سوال نکردین؟؟؟؟؟؟؟ واقعا امکان پذیر هست؟؟؟ 2. کوتاه فکر در نظر گفتن مخاطب بسیار کار ناپسندیده ای است. 3. شما اگر از موقعیت اجتماعی به لحاظ بازیگری و مالی ایشان باخبر نبودین عاشق چه چیز ایشان که در واقع سن پدر شما را دارند شده اید؟؟؟؟؟؟؟؟ 4. در تمامی سالهای فعالیت هنری ایشان و خوانندن ان اهنگ در زمان انقلاب، ایا به راستی فقط ایشان یک باب منزل مسکونی دارند؟؟؟ 5. ایا به راستی شما به دنبال معروف شدن نبوده اید؟؟؟ تصورتان بر این بوده است که با ازدواج با اقای رویگری در زمانی که اوج سریال مختارنامه بود شما هم میتونید به شهرت برسید صداقت یکی از بهترین سرمایه افراد است.
دردوران دانشگاه بادخترانی برخورد میکردم عاشق اساتید مرد وسن بالا می شدند!!.واین همیشه برای من جای سوال بود .خودم هرگزچنین چیزی و تجربه نکردم .چون معتقدم ازدواج فقط احساسات نیست ،سهم عقل هم باید لحاظ بشه.وجالب اینکه اکثراین دخترها معتقدن که پسرها قابل اعتماد نیستند ونمیشه برای ازدواج روی انها تکیه کرد.هردونوعش خوب نیست چه ازدواج با زن مسن چه مرد مسن.حالابازهم اقایون می تونند از زن مسنشون جداشن ودوباره ازدواج کنند ولی برای خانومها یعنی کمترشدن شانس ازدواج مجدد.
خیلی جالبه
به نظر من كه الان تجربه بهم نشون داده اختلاف سن چقدر برای یك زن خوبه باید بگم میپسندم مردها فكر میكنن كه طرف چه شانسی آورده دختر جوان گرفته ولی در حقیقت این زن هست كه به نفعش میشه چون تازه تواین سن هست كه مردا میفهمن چطور با یك زن رفتار كنن.
ماکه جوونیم تو یه دونش موندیم و هنوز ازدواج نکردیم!!!!!!
هرکس در انتخاب مسیر زندگیش مختاره ولی از طرفی هم هنرمند الگوی جامعه است مشتی نمونه خروار یک اجتماع است بقول خودشان الیت است بیشتر باید در انتخابهایشان که زیر ذره بین جامعه است دقت کند. خب هیچ پیرمردی دوست ندارد از بین یک خانم 20 ساله و 60 ساله یکی را انتخاب کند.
آقای محمد شریف این علی تهرانی جعلی هم باخودش درگیره. اومد راه رفتن دیگران رایادبگیره راه رفتن خودش هم یادش رفت.علی تهرانی جعلی تا دلت بخواد نام کاربری مجانی دارم اگه بخواهی برات انتخاب کنم.
با سپاس از شما کاربر محترم . خیر لازم نیست ، بنده با همین نام کاربری نظر خود را ارائه می دهم و شما نیز نظر خود را ارائه دهید تا همگان از آن استفاده نمایند .
به نظر من آقای رویگری هم حق زندگی داره شاید در زندگی اولش رنگ خوشبختی را ندیده همسر دومش به نظرم دختر بادرک و فهمی است چون در شرایط سخت در کنار آقای رویگری هستند تفاوت سن مهم نیست مهم تناسب دیدگاههاست و تفاهم ها نه تفاوت سن چه بسا افرادی که با هم همسن هستند و زندگی بسیار تلخی را درکنار هم تجربه میکنند و مجبور به تامل هم هستند چه بسا جدایی بهتر است از تحمل چنان زندگی. انشاالله زندگی خوبی را در کنار هم تجربه کنند انشاالله سلامتی کامل آقای رویگری به ایشان برگردد و در کنار همسر خوب و باوفایشان زندگی خوبی داشته باشند
البته جای پدرتان نیست جای پدربزرگتان است ...
فکر میکنم خانمشون با اقای تهرانی نسبتی دارن که اقای رویگری رو نمیشناختن:دی
حس بدی نسبت به آقای رویگری پیدا کردم!!
نباید مردم رو قضاوت کرد.. این دین ماست
منم یه خانمم و از آقای رویگری کوچکترم و ایشان هم سن باباای من را دارد ولی صادقانه بگم خیلی ازش خوشم میاد اگه به منم پیشنهاد ازدواج میداد قبول میکردم !!
آقای یا ...علی تهرانی اصلی و فرعی لطفا با شماره 1 ..و 2 یا ..ا و ف را انتخاب فرمائید تا سایرین به زحمت نیفتند مرسی..زندگی این زوج هم بخودشان مربوطه نه به من و...؟
43 سال اختلاف سنی ؟؟؟؟ منم قلبم درد میکرد!!!!!! خخخخخخخخ
نمی شه گفت الهی به پای هم پیر شید... باید بگیم الهی به پاشون پیر شید... امیدوارم خوشبخت بشن.... ولی آخه مگه میشه کسی رضا رویگری رو نشناسه... یعنی این خانم نه مختار رو دیده... نه ایران ایران رو شنیده... نه...؟؟؟؟!!!!!!!! کم عجیبه ولی خوب به ما چه...
من اصلآ نظری در مورد اختلاف سنشون ندارم ولی این خانوم واقعآ اقای رویگری رو نمیشناخت؟یعنی دوستش که وظیفه میزبانی روداشت اقای رویگری رو بهش معرفی نکرده بود؟وچندتا سوال دیگه که دیگه......................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟